Kullanım Koşulları

1. Bu site, 2. Organize Sanayi Bölgesi, Doğu 3. Cad No: 6 Başpınar, 27120 Gaziantep Türkiye adresinde faaliyet gösteren ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

2. ŞÖLEN'in “ozmo.com.tr” adresli internet sitesi, aşağıdaki şartları kapsar tüm site üyeleri bu koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır.

3. Kayıt olan herkes, e-posta adresi ve/veya GSM numarası ve şifreden oluşan kullanıcı bilgilerini korumakla yükümlüdür. Kayıt olurken seçilen şifre, sadece üye tarafından bilinir. Şifrenin seçimi ve korunma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş. ve “ozmo.com.tr”yi hazırlayan Rabarba sorumlu değildir.

4. Kullanıcı, yasal açıdan suç teşkil edecek, yerel, ulusal ve uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkâr, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, pornografik ya da ahlaka aykırı bilgileri iletemez. Bu maddeye aykırı davranılması halinde ŞÖLEN'in herhangi sorumluluğu olmadığı gibi bu aykırılığa karşı tüm yasal hakları saklıdır.

5. Kullanıcı, kendinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Bu maddeye aykırı davranılması halinde ŞÖLEN ve Rabarba'nın sorumluluğu olmadığı gibi tüm yasal hakları saklıdır.

6. ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş., “ozmo.com.tr” internet sitesindeki interaktif alanların illegal ve/veya yetki dışında kullanılması, bilişim hukukuna aykırı davranılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.

7. Kullanıcı, sitenin genel kullanım alanında yayınlanan her türlü bilginin dünya çapında kullanım, sergileme ve dağıtım hakkını, geri alınamaz, sürekli, özel olmayan ve bedelsiz olarak ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş.'ye vermiş olduğunu şimdiden kabul etmiştir. ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş., kullanıcıların verdiği ve veri tabanında bulunan tüm bilgileri, süresiz ve herhangi bir bedel ödemeksizin tüm hakları kendisine ait olmak üzere istatistiksel bilgilere dönüştürebilme, her türlü reklam ve pazarlama alanında kullanabilme, başka kişilerin veya sitelerin kullanımına açma hakkına sahiptir. Katılım koşullarını kabul eden tüm kullanıcı, yarışmacı ve finalistler bu hususları şimdiden kabul ve taahhüt etmişlerdir.

8. “ozmo.com.tr”de bulunan bütün yazılı, görüntülü, resimli, sesli materyallerin her hakkı ŞÖLEN adına saklıdır. Bu materyalleri kopyalayarak yayınlamak ve/veya pazarlamak yasaktır. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda ŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. TİC. A.Ş. hiçbir sorumluluğu yoktur.

9. ŞÖLEN, bu sitenin ziyaret edilmesi sırasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden oluşabilecek hatalardan, zararlardan ve söz konusu bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi vb. durumlardan kaynaklanabilecek her türlü problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

10. ŞÖLEN, site işleyişinde ve kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

11. Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, ŞÖLEN veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

12. ŞÖLEN sitesindeki bazı bağlantılar sizi ŞÖLEN ağının dışına götürebilir. ŞÖLEN, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk da üstlenmez. Bu bağlantılar tamamen iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. ŞÖLEN, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklikten de sorumlu değildir.

13. ŞÖLEN, ŞÖLEN'e bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14. Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. ŞÖLEN veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteyi ziyaretiniz, erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten ŞÖLEN veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, sorumlu tutulamaz.

15. Bununla birlikte 18 yaşından küçüklerin, ŞÖLEN Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ŞÖLEN sorumlu tutulamaz.

16. İnternet aracılığıyla ŞÖLEN'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür öneri, fikir, yorum, grafik, fotoğraf, video, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye hiçbir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca ŞÖLEN'in mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

17. ŞÖLEN, kişisel olmadan kime ait olduğu belirlenebilir istatistiksel bilgileri (yaş, cinsiyet, taratıcı tipi, coğrafi konum) sürekli iç gözden geçirme sürecinin bir parçası olarak siteyi iyileştirmek, en iyiye ulaşmak ve genel olarak ürünlerin tüketicileri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilmek için kullanır. Bu bilgiler ŞÖLEN tarafından üçüncü taraflara açıklanmaz.